Zavřít

Vína podle Hlouška

Čejč-Čejč , Hodonín , Jihomoravský kraj

Vinařství

Vína podle Hlouška Zobrazit fotky (6)

Zvolte parametry degustace

Uvedené ceny jsou za 1 osobu

Vyberte Počet degustovaných vzorků

5 / 250 Kč

Průřezová degustace pěti vzorků vín.

8 / 500 Kč

Hloubková ochutnávka sortimentu, prohlídka výrobních prostor s případnou ochutnávkou vín z nerezových nádrží a dřevěných sudů en primeur.

5 / 250 Kč

Průřezová degustace pěti vzorků vín.

8 / 500 Kč

Hloubková ochutnávka sortimentu, prohlídka výrobních prostor s případnou ochutnávkou vín z nerezových nádrží a dřevěných sudů en primeur.

Vyberte občerstvení

Malé jídlo
200 g

Čerstvý chléb a eidam

Střední jídlo
400 g

Obložené mísy formou švédského stolu. Obsahují uzeniny, sýry, zeleninu a sezónní ovoce.

Velké jídlo
800 g

Cateringem zajištěné teplé jídlo dle aktuální nabídky. Nejčastěji: vepřový řízek s bramborami vepřové výpečky s cibulí a chlebem flamendr guláš vepřový/hovězí na vyžádání lze zajistit i jiná jídla

Můžeme také zajistit

Jazyk výkladuVíce info

Poznámka k vaší rezervaci

Cena se zobrazí po zadání termínu
Zadat termín a počet osob

Informace o nás

Až 14 dnů před konáním můžete ZDARMA rezervaci zrušit nebo zažádat o změnu data, času a počet osob. 13 - 8 dní před konáním je storno poplatek 15 %. 7 - 4 dní před konáním je storno poplatek 50 %. 3 - 0 dnem nemáte nárok na vrácení peněz.

až 4 dny před konáním můžete ZDARMA rezervaci zrušit nebo zažádat o změnu data, času a počet osob. 3 - 0 dny před konáním můžete rezervaci zrušit a vrátíme vám 30 %. Storno pojištění činí 5 % a můžete jej přidat k objednávce ve fázi výběru platby.

Uvítání přírodně perlivým vínem (Pét-nat), dále ochutnávka 4-8 vzorků vín. Během řízené degustace se podává degustační sousto, po ochutnávce obložené mísy nebo teplá večeře. V rámci jednoho programu dále probíhá prohlídka výrobních prostor a ochutnávka vín ze sudů a nerezových tanků. Poté volná zábava a konzumace vybraných vín.

Koncept Vína podle Hlouška vznikl jako malý projekt s touhou po butikovém vinařství, který započal koupí prvorepublikové vily s vinným sklepem a spoustou prostor pro vinaření. Vize, představy a plány byly formovány dlouhou dobu a nyní jsou transformovány uvnitř skoro 100 let staré vily.
Ovlivněn světovým trendem jsem se udal cestou profilace vinařství několika málo odrůdami, které u nás mají podle mě smysl a čím bychom se jako South Moravia region měli profilovat ve světě.
Zásadní odrůdou se pro mě stal Pinot Noir, který ve mně vzbudil naprostou vášeň a zapálení. Tuto odrůdu vyrábím v mnoha variantách a podobách. Od nejtypičtější červené v několika traťových variantách, přes rosé, blanc de noir, pet-nat a do budoucna sekt kvašen v láhvi.
Dále pro mne představuje velký smysl Ryzlink vlašský, kterým by se měla ČR profilovat ve světovém kontextu. V neposlední řadě to je Ryzlink rýnský a co jiného, než Sauvignon.
Zásadní věcí je vyzdvižení či nezastínění terroir – původu vína a určitý rukopis vinaře, respektive čitelnost vín – jejich specifičnost narozdíl od jiných.
Degustační místnost se nachází v přízemí prvorepublikové vily a je bezbariérová. Kapacita degustační místnosti je 20 osob. Nabízíme možnost vybírat a ochutnat při degustaci vína výhradně z našeho vinařství s odborným výkladem a případnou prohlídkou výrobních prostor. K občerstvení je možné připravit obložené mísy, případně cateringem zajišťěnou teplou kuchyni.

Informace

Kapacita: 4-20 lidí

Bezbariérový přístup

Celoroční provoz

Děti vítány

Sekty / perlivá vína

Zvířata povolena

Garance nejnižší ceny
Upravit parametry degustace upravíte vlevo

Rezervace

Zvolte datum příjezdu

Rezervaci je nutné provést s předstihem 1 dní.

1

Poptejte termín, který Vám vyhovuje. Celá objednávka se odešle podniku, který se do 24hod vyjádří.

Čas příjezdu můžete později změnit, dle storno podmínek až 4 dny před příjezdem.

Zvolte počet osob

Maximální počet osob je 20.
Minimální počet osob je 4.
2

Orientační čas příjezdu

3
Upravit parametry degustace upravíte vlevo
Cena se zobrazí po zadání termínu
Zadat termín a počet osob