Zavřít

SALAY WINERY

Velké Bílovice , Břeclav , Jihomoravský kraj

Vinařství

SALAY WINERY Zobrazit fotky (6)

Zvolte parametry degustace

Uvedené ceny jsou za 1 osobu

Vyberte Počet degustovaných vzorků

7 / 500 Kč

3vzorky bílých vín 1 vzorek rose vína 2 vzorky červených vín 1 vzorek perlivého vína Doba řízené degustace 45minut

7 / 500 Kč

3vzorky bílých vín 1 vzorek rose vína 2 vzorky červených vín 1 vzorek perlivého vína Doba řízené degustace 45minut

Vyberte občerstvení

Malé jídlo
150 g

Lokalní uzeniny a sýry. Pečivo

Střední jídlo
300 g

Lokalní uzeniny, sýry a paštiky. Pečivo

Můžeme také zajistit

Jazyk výkladuVíce info

Poznámka k vaší rezervaci

Informace o nás

Až 14 dnů před konáním můžete ZDARMA rezervaci zrušit nebo zažádat o změnu data, času a počet osob. 13 - 8 dní před konáním je storno poplatek 15 %. 7 - 4 dní před konáním je storno poplatek 50 %. 3 - 0 dnem nemáte nárok na vrácení peněz.

až 4 dny před konáním můžete ZDARMA rezervaci zrušit nebo zažádat o změnu data, času a počet osob. 3 - 0 dny před konáním můžete rezervaci zrušit a vrátíme vám 30 %. Storno pojištění činí 5 % a můžete jej přidat k objednávce ve fázi výběru platby.

Degustace probíhá v naší degustační místnosti nad sklepem. Vzorky jsou podávaný z lahví ale díky blízkosti sklepu je možné ochutnat i tzv. ze zdroje.

Jsme mladé butikové vinařství, které sídlí ve vinařské obci Velké Bílovíce. Víno má v naší rodině dlouholetou tradici, ve které se snažíme pokračovat dodnes. Zaměrujeme se na výrobu jak svěžích aromatických vín tak i na vína s delší dobou zrání v dubových sudech, ale pochutnat si u nás můžete i na našich výborných bublinkách. V roce 2010 jsme převzali sklep od našeho dědy a 10 let jsme hledali směr, kterým se vydáme. V roce 2020 jsme oficiálně založili vinařství, ve kterém nyní obhospodařujeme menší plochu vinohradů a další hrozny dokupujeme od poctivých moravských pěstitelů. Naše odrudová skladba se zaměřuje na naše nejoblíbenější odrůdy např. Frankovka, Ryzlink Vlašský, Pálava atd. Vína buď necháváme samostatně odrůdová nebo je různě kupážujeme. O vinařství pečujeme dva bratři Jirka a Marek. Vzájemně se doplňujeme v technologických postupech jak ve sklepě tak i ve vinohradech postupně dospíváme, vzděláváme se a rosteme.

Informace

Kapacita: 6-12 lidí

Sekty / perlivá vína

Garance nejnižší ceny