Zavřít

Dvůr pod Starýma Horama

Boršice-Boršice , Uherské Hradiště , Zlínský kraj

Vinařství

Zvolte parametry degustace

Uvedené ceny jsou za 1 osobu

Vyberte Počet degustovaných vzorků

12 / 400 Kč

Degustace aktuálních ročníků, trvá okolo 2 hodin.

12 / 500 Kč

Degustace archivních ročníků, trvá okolo 2 hodin.

12 / 400 Kč

Degustace aktuálních ročníků, trvá okolo 2 hodin.

12 / 500 Kč

Degustace archivních ročníků, trvá okolo 2 hodin.

Vyberte občerstvení

Malé jídlo
100 g

Chleba, sýr, voda

Střední jídlo
200 g

Menší raut dle nabídky

Velké jídlo
350 g

Větší raut dle nabídky

Můžeme také zajistit

Alternativní občerstvení - Malé jídloVíce info

Osob
Osob
Osob
Osob
Osob
Osob
Osob
Osob
Osob
Osob

Jazyk výkladuVíce info

Doprovodný programVíce info

Vinný kvíz

Kvíz

Cimbálka

Cimbálová muzika

Ochutnávka vína ve vinici

Procházka vinicemi zároveň s degustací. Součástí malé občerstvení (chleba, voda, sýr)

Poznámka k vaší rezervaci

Informace o nás

Až 14 dnů před konáním můžete ZDARMA rezervaci zrušit nebo zažádat o změnu data, času a počet osob. 13 - 8 dní před konáním je storno poplatek 15 %. 7 - 4 dní před konáním je storno poplatek 50 %. 3 - 0 dnem nemáte nárok na vrácení peněz.

až 4 dny před konáním můžete ZDARMA rezervaci zrušit nebo zažádat o změnu data, času a počet osob. 3 - 0 dny před konáním můžete rezervaci zrušit a vrátíme vám 30 %. Storno pojištění činí 5 % a můžete jej přidat k objednávce ve fázi výběru platby.

Řízená degustace

Vážení hosté, představujeme Vám projekt Vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA, který nabízí kompletní služby ve vinařské turistice. Splní Vám Vaši touhu po poznání našeho kraje v okolí královského města Uherské Hradiště, hradu Buchlova a našich malebných sídelních Boršic. Máme pro Vás připraveno ubytování ve stylových, komfortně zařízených pokojích až pro 30 osob. V restauraci si můžete vybrat z místních specialit a taktéž můžete navštívit naše podzemí – sklepy, které mají stylovou architekturu a to klenby křížové, valené a rotundální. Ve velkém sklepě se dozvíte historii okolí, budete seznámeni se zpracováním hroznů v minulých stoletích, ale také můžete ochutnat vína přímo ze sudu ještě v přírodní podobě před lahvováním. Vinařství dělá ročně 30000 lahví a pevně věříme, že Vás s našimi víny při degustaci zaujmeme. A pokud by Vám to bylo málo, tak Vás rádi přivítáme v našem privátním wellness, kde si můžete v poklidu dát náš vlastní sekt a odpočinout si ve vířivce či sauně. Taktéž venkovní prostředí zvláště v měsících tepla Vám nabídne možnost procházky v našem areálu, kde máme bylinkovou stezku či naučnou vinařskou stezku, která Vám opět s košíčkem dobrot a vína poskytne klid, pohodu a vnímání smyslu víno a vinohradnictví. A když ani to Vám nebude stačit, tak můžete sednout do sedla námi zapůjčeného kola a vyrazíte do krajiny protkané sítí cyklostezek s mnoha pamětihodnostmi při řece Moravě a nebo v kopcích kolem starobylého hradu Buchlova.

Informace

Kapacita: 2-50 lidí

Bezbariérový přístup

Celoroční provoz

Děti vítány

Sekty / perlivá vína

Zvířata povolena

Garance nejnižší ceny